Jurij

Loni jsem si splnil sen a ze Švýcarska si přivezl titul 10násobného Ironmana. Uplaval jsem 38 km, ujel 1 800 km na kole a 422 km uběhl. Vrátil jsem se domů, do Studénky s tím, že bych zvládl víc…

Vím, jak trénovat a vnímal jsem, že pokud víc zainvestuji do suportu přímo na místě, zlepším zázemí, které nebylo ani trochu na profesionální úrovni a připravím se ještě lépe na počasí, je šance, že to zvládnu. Tak co myslíte, proměním ji?

Očekávaný okamžik totiž nastává. V neděli 20. srpna v 8 hodin odstartuje ve švýcarském městě Buchs závod o titul 20násobného Ironmana. Čeká mě tentokrát 76 km plavání, 3 600 km na kole a na závěr 844 km běh. Spolu s 9 muži a 4 ženami z různých koutů světa zkusím pokořit cíle, které se mohou jevit jako nemožné.

První závod takovéhoto rozsahu proběhl poprvé v Mexiku v roce 1998. Od té doby proběhly další 3 podobné závody a jen 18 závodníkům z celého světa se podařilo závod dokončit.

Pokud vše zvládnu v limitu 30 dní, doběhnu s českou vlajkou s ještě větší hrdostí než loni.

Budu prvním Čechem s titulem 20násobného Ironmana. Ale nepředbíhejme. Čeká mě velký výkon a já budu rád, pokud mě budete sledovat na FB nebo IG, nasdílíte případný úspěch a pokud zjistíte, že není vše růžové, povzbudíte mě. Každý vzkaz z domova, odsud z České republiky je pro mě nesmírně cenný. Možná ani netušíte, jaká je to pomoc. Tak držte palce. Ozveme se v neděli.

Komentáře

  1. Zdravím tě seš borec kláním se a přeji pevné zdraví a další ročník ať vyhraješ. Klimkovice jsou vedle kousek od Studekky. Ahoj R. Mika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

©2023 Jurij Tarča. Vytvořeno pomocí Wordpress a nástroje Colibri